BA
BB
KE
NI
PO
TN
TT
ZA

Prihlásenie

Nahrávanie videa ...

Počasie

In-počasie
LenPoSlovensku

HARIBO srdiečka pre všetkých zamilovaných

Či už je pôvod sviatku zamilovaných akýkoľvek, dnes je predovšetkým pripomenutím toho, že ak sme v poslednej dobe zabudli urobiť svojim milovaným radosť, je práve ten najvyšší čas. Lásku, nehu či náklonnosť by sme mali prejavovať každý deň. Niekedy však jednoducho v rýchlosti zabudneme, čo je dôležité.
LenPoSlovensku

Digitalizácia je cesta k jednoduchému a rýchlemu vybaveniu poistnej udalosti

Allianz – Slovenská poisťovňa investovala v poslednom období množstvo energie a vývojových aktivít do zefektívnenia a skvalitnenia procesu likvidácie poistných udalostí, aby sa vďaka tomu stala rešpektovaným lídrom v oblasti poskytovania služieb svojim klientom a priekopníkom vo využívaní pokročilých technológií na trhu, a to nielen na Slovensku.
LenPoSlovensku

IGORA KMEŤA ML. ČAKÁ PRELOMOVÝ ROK: VÍTA HO NOVÝM VIDEOKLIPOM „JA SOM FUNKY“  

Má na konte milióny vzhliadnutí svojich videoklipov, niekoľko úspešných hitov a nejednu exkluzívnu hudobnú spoluprácu. Už o pár dní oslávi svoj dvanásty rok na scéne. Pri tej príležitosti predstaví dlhoočakávaný debutový sólový album. Svoj doposiaľ najprelomovejší rok víta Igor Kmeťo ml. novým videoklipom „Ja som funky“ http://goo.gl/PwfQz2
LenPoSlovensku

Allianz – SP je pripravená na vyplácanie dôchodkov z druhého piliera

  V pondelok 22. decembra získala Allianz – Slovenská poisťovňa od Národnej banky Slovenska licenciu na vyplácanie dôchodkov z druhého piliera. Allianz – SP požiadala o rozšírené povolenie na vykonávanie tejto činnosti ako prvá poisťovňa na Slovensku už na konci augusta 2014.
LenPoSlovensku

Kostol Leštiny

Drevený artikulárny evanjelický kostol.
V roku 2008 bol zapísaný s ďalšími 7 drevenými kostolmi Karpatského oblúka do Zoznamu svetového dedičstva UNESCO.

LenPoSlovensku

Novoročný koncert Slovenskej filharmónie

Novoročný koncert Slovenskej filharmónie ponúka 1. januára 2015 o 19:00 hod. diela Johanna Straussa, Josepha Straussa, Carla Michaela Ziehrera, Júliusa Fučíka, Franza Lehára, Bélu Kélera, Josepha Hellmesbergera, Ľudovíta Rajtera, Emmericha Kálmána v podaní sopranistky Evy Hornyákovej, tenoristu Otokara Kleina a orchestra Slovenskej filharmónie pod taktovkou dirigenta Rastislava Štúra.
LenPoSlovensku

Nový rok 1. 1.


Najprirodzenejším začiatkom Nového roka bol oddávna zimný slnovrat, teda keď tmavá noc predávala moc svetlému dňu. Na Nový rok sa malo skoro vstávať. Verilo sa, že ten, kto by sa povaľoval dlho v posteli, by sa stal darmošľapom a lenivcom.
LenPoSlovensku

Mega Silvester 2014

Hudobno-tanečná formácia Le Grande House, známa nielen u nás, ale aj v zahraničí, ako fungujúci a overený projekt, spolu so svojimi hosťami pre vás pripravuje skutočne grandióznu silvestrovskú showMEGASILVESTER 2014 na Dunaji
Zadajte Vaše heslo