BA
BB
KE
NI
PO
TN
TT
ZA

Prihlásenie

Nahrávanie videa ...

Počasie

In-počasie
LenPoSlovensku

Balneologické múzeum Piešťany


Múzeum v Piešťanoch vzniklo v roku 1931 zásluhou Piešťanskej muzeálnej spoločnosti a rodiny Winterovcov, prenájomcov kúpeľov.

LenPoSlovensku

Cyklotrasa - MLYNY OBLAZY

Povrch: lesná cesta 
Vzdialenosť: 6 km 
Obtiažnosť: stredne ťažký terén, zvlnený, niekoré úseky prechod peši 
Čas: 1-1,5 hod
LenPoSlovensku

SVETOVÝ DEŇ SPRIEVODCOV V TRNAVE

Počas Svetového dňa sprievodcov, ktorý sa každoročne oslavuje 21.februára, pripravila oblastná organizácia cestovného ruchu Trnava Tourism spolu s mestom Trnava tri špeciálne prehliadky Trnavy.
LenPoSlovensku

Učitelia, riaditelia škôl či inšpektori sa môžu vzdelávať v zahraničí

Túto príležitosť im prináša projekt Pestalozzi, vďaka ktorému si môžu zlepšiť svoje profesijné zručnosti. Do programu sa môžu zapojiť pedagógovia zo signatárskych krajín Európskeho kultúrneho dohovoru, medzi ktoré patrí aj Slovensko.
LenPoSlovensku

Výstava „Opäť diZAjn“ v Dizajn Štúdio ÚĽUV

Tradície sa dajú uchovávať aj v modernom dizajne. Ústredie ľudovej umeleckej výroby to vie už 70 rokov. Pri príležitosti svojho výročia, ÚĽUV predstavuje verejnosti dizajnérske práce študentov Súkromnej strednej umeleckej školy v Žiline, ktorí sa radi inšpirujú tradičným remeslom.
LenPoSlovensku

Hľadáme 200 vysokoškolákov na podnikovú prax

Aj v roku 2015 má takmer 200 študentov vysokých škôl možnosť zapojiť sa do národného projektu "Vysoké školy ako motory rozvoja vedomostnej spoločnosti" a získať tak potrebnú prax už počas štúdia. Na dlhodobú aj krátkodobú prax  s podporou národného projektu vie projekt umiestniť až 3 350 študentov.
LenPoSlovensku

Valentínsky večer s bublinkami

Tipov ako stráviť valentínsky večer, je nespočetne veľa – či už budete na dobrej večeri, v kine, niekde s priateľmi, alebo v Paríži. Jedno však majú všetky miesta spoločné – nech ste kdekoľvek, tento večer sa nezaobíde bez poháriku sektu. Podnecuje fantáziu a z mužov robí romantikov. Nechajte sa preto inšpirovať tipmi na valentínske bublinky!
LenPoSlovensku

Vyhrajte so SACR na veľtrhu cestovného ruchu ITF Slovakiatour

Slovenská agentúra pre cestovný ruch (SACR) sa zúčastní na 21. ročníku najväčšieho veľtrhu cestovného ruchu na Slovensku ITF Slovakiatour v bratislavskej Inchebe.
Zadajte Vaše heslo